Andrzej Jan Piwarski i Barbara Ur – Piwarska Wyróżnienie za wystawę malarstwa „Ślady-Nadzieje” w Stadthalle w Münster w 2015 – Zarząd Polskiej Rady Związek Krajowy – BERLIN

Miło nam poinformować, że Andrzej Jan Piwarski wraz z małżonką Barbarą Ur -Piwarską w styczniu 2016 roku otrzymali wyróżnienie przyznane przez Radę Polską w Berlinie za osiągnięcia artystyczne, długoletnią działalność polonijną oraz wystawę malarstwa  Ślady – Nadzieje” w Stadthalle w Münster w 2015 roku.  

Przewodniczący Rady Polskiej w Berlinie Ferdynand Domaradzki  w laudacji charakteryzując sylwetki twórców powiedział: Andrzej Piwarski i Barbara Ur-Piwarska cztery lata temu obchodzili jubileusz ich małżeństwa i jubileusz 50-lecia pracy twórczej Andrzeja Piwarskiego. Wydawałoby się, że po latach twórczej pracy spoczną i będą cieszyć się spełnionym życiem pełnych sukcesów, bogatego dorobku artystycznego. Andrzej Piwarski poszczególne cykle nazwał: Ślady czasu, Ślady życia, Ślady nadziei. Przede wszystkim niezwykłe ślady wypełnionego  po brzegi, spełnionego, życia artysty, życia człowieka, męża, ojca, partnera równie wielkiej jak on artystki – Barbary Ur  Piwarskiej.  Andrzej Piwarski posiada ogromny potencjał twórczy, to genialny interpretator życia, jego powołanie artystyczne, aktywność w służbie piękna będą nas cieszyć jeszcze przez długie lata.  Andrzeju, Basiu! Żeby zostać artystą istnieje jeden sposób: trzeba się nim  urodzić.  

Serdecznie gratulujemy!

W ofercie galerii pojawił się także nowy obraz autorstwa Andrzeja Jana Piwarskiego.

piwko

Udostępnij znajomymShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone