Oferta
Język/Language
Filtry
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość

Małgorzata Limon

Urodziła się w 1986 roku w Gdańsku. Skończyła studia z tytułem magistra sztuki na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.
W 2012 obroniła prace dyplomową pt.:“ tête-à-tête” na Wydziale Malarstwa u prof. Macieja Świeszewskiego, z aneksem u prof. Cezarego Paszkowskiego.
W 2009 była stypendystką Programu Erasmus – studiowała na Accademia degli Belle Arti di Brera w Mediolanie, gdzie uczyła się m.in. malarstwa w pracowni prof. Stefano Pizzi.
W latach 2010-13 ukończyła dwie szkoły charakteryzacji i wizerunku Beauty Art i Magnus Film otrzymując Dyplom Charakteryzatora Teatralnego i Filmowego. Aktualnie pracuje jako charakteryzator w Telewizji Polskiej oraz maluje obrazy olejne.

Dodatkowo, w 2008 roku odbyła miesięczny staż artystyczny
w Passau, Niemcy zakończony wystawą w galerii „Kultur Modell”. Brała udział w Międzynarodowych Festiwalach Artystycznych:
• Forein Drama Festiwal, Ayadin, Turcja
• Arte Vento, Cervia, Włochy

Artystka podejmuje tematykę związaną człowiekiem i jego rysem psychologicznym. Chce zgłębiać ludzkie wnętrze, jego tęsknoty, marzenia, jak i sekrety. Najbardziej lubi malować portrety, które całkowicie zdominnowały jej twórczość. Siła koloru jest dla niej narzędziem do ekspresji i wyrażania emocji i charakteru portretowanego modela. Silnie inpiruje ją bogata w niezliczone barwy przyroda.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl