Oferta
Język/Language
Filtry
Dostępność
Nowość

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Monika Błaszkowska, pseudonim artystyczny MOKA, ur. w 1980 roku. Artystka, projektantka, wielokrotnie nagradzana za prace w technice kolażu. Doceniona przez Europejską Komisję Kultury i Sztuki na La Biennale of Architecture and Art w Wenecji w 2018 roku. Za pracę 
"Irreversible Impact" otrzymała specjalne wyróżnienie w Dubaju na wystawie Art and Design: Design, Dine & Make a Difference, gdzie przyznano nagrodę People's Choice Award w międzynarodowym głosowaniu.

W swoich pracach Monika inspiruje się naturą, biologią i genetyką. Nieustannie poszukuje nowych surowców do swoich prac. Jej dzieła zawierają kamienie szlachetne i półszlachetne. Wykorzystuje skamieniałości sprzed ponad 200 milionów lat, bursztyn z różnych części świata i inne elementy, które dodają wyrazu wyrazu i wartości. 

Od wielu lat prowadzi własne studio projektowe, które realizuje międzynarodowe projekty w przestrzeni publicznej, świadomie wybierając do swoich prac najlepszej jakości ramy włoskiego i hiszpańskiego pochodzenia.
Jej sztuka uszlachetnia wnętrze, jest wyrazem tęsknoty za wartością rzeczy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl