Język/Language
Filtry
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość

Studio Borowski zostało założone w 1990 roku przez Stanisława Borowskiego, znanego od 30 lat artystę i grawera.  Szkła Borowskich są cenione przez nabywców i kolekcjonerów na całym świecie. Za każdym obiektem, kryje się skomplikowany proces manufaktury, dawny, tradycyjny, wyrafinowany kunszt, który obecnie kultywuje niewielu rzemieślników i pracowni.

Unikatowe dzieła, które tworzą Stanisław i jego synowie, znajdują się w prestiżowych galeriach, muzeach i prywatnych kolekcjach, m.in. w Corning Museum of Glass w Nowym Jorku, Glasmuseum we Frauenau i Rheinbach, Badisches Landmuseum w Karlsruhe, Musée des Arts Décoratifs w Paryżu, Muzeum Narodowym we Wrocławiu oraz Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze.
Glasstudio Borowski jest obecnie jedną z najprężniej działających hut szkła artystycznego i unikatowego nie tylko w regionie, ale w całej Europie. Powstają tu prace we wszystkich znanych technikach gorącej i zimnej obróbki szkła, co pozwala artystom realizować swoje wizje i nowe, eksperymentalne projekty.

Studio Borowski

Bunny Bunny
Cena: 750,00 zł
szt.
zobacz więcej
Chick Chick
Cena: 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
Froggy - Lampa Froggy - Lampa
Cena: 3 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
Frosch - Świecznik Frosch - Świecznik
Cena: 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
Gitarre Gitarre
Cena: 1 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
Rico Fat Rico Fat
Cena: 3 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
Świecznik Frosch Świecznik Frosch
Cena: 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl