Język/Language
O firmie

kamienica

W kwietniu 1991 roku, małżeństwo Barbara i Tomasz Glaza otwiera, przy ulicy Długi Targ 20/21 na Gdańskiej starówce, galerię sztuki i wzornictwa przemysłowego Glaza Expo Design. Pomysłodawcą i założycielem jest Tomasz, absolwent architektury wnętrz i wzornictwa przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Barbara od początku aktywnie uczestniczy w życiu galerii – współpracując z artystami z różnych dyscyplin sztuki. Razem z mężem organizują wernisaże, wystawy i spotkania. Starają się także integrować środowiska twórcze, biznesowe oraz organizacje pożytku publicznego.

Galeria obecnie współpracuje z grupą około dwustu artystów. W gronie tym znajdują się już uznani na rynku sztuki Twórcy jak i młode Talenty. W ofercie galerii znajdziemy dzieła ze wszystkich dyscyplin sztuk, w tym sztuki użytkowej.

Założycielom i zespołowi galerii od lat niezmiennie przyświeca cel tworzenia miejsca stanowiącego przeciwwagę dla przeciętności i odwołującego się do wrażliwości każdego klienta z osobna. W 2011 roku, z okazji jubileuszu 20-lecia działalności, galeria otrzymała dyplom i medal Prezydenta Miasta Gdańska za zasługi i czynny wkład w życie kulturalne miasta.

W kwietniu 2016 roku galeria obchodziła jubileusz 25 – lecia istnienia.

W cenie zakupu dzieła świadczymy profesjonalne doradztwo architektów wnętrz. Współpracujemy z pracowniami oprawy obrazów. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl