Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkt dnia
Artyści
Artykuły
WESOŁYCH ŚWIĄT
Nowości w galerii - Katarzyna Szurkowska
NIEPODLEGŁOŚĆ TRÓJKĄTÓW - Łukasz Radwan
NIEPODLEGŁOŚĆ TRÓJKĄTÓW - Łukasz Radwan

Przedstawiamy Łukasza Radwana, który razem z Alicją Domańską i Grzegorzem Skawińskim tworzy wystawę NIEPODLEGŁOŚĆ TRÓJKĄTÓW w Glaza Expo Design

 

Promotor sztuki, dziennikarz prasowy i telewizyjny. Wieloletni zastępca szefa działu kultury tygodnika „Wprost”, autor i prowadzący programy o kulturze w stacji TVN. Obecnie związany z platformą medialną Anywhere.pl. Określony „bulterierem polskiej sztuki”. Prowadzący programy „Sztukomaniak” i „Brać czy nie”.

Nauka, technika i jej paradoksalne twierdzenia uwikłane w groteskową wizualność to punkt wyjścia w twórczości Łukasza Radwana. To niejako przedstawienie konsekwencji podążającej wciąż naprzód technologii w relacji z człowiekiem. Zamierzony chaos, inspiracja sztuką etniczną, pierwotność w ukazaniu figury człowieka, połączone z cyborgizacją - tematy które łączy w swojej sztuce Łukasz Radwan. Na pierwszy rzut oka ostrzeżenie, skłaniające do refleksji, szczególnie w kontekście aktualności tematu. Z drugiej strony sam Radwan mówi – Wszystko ma swój awers i rewers. Którą stronę zobaczymy, zależy już od naszej wrażliwości.

wystawa NIEPODLEGŁOŚĆ TRÓJKĄTÓW

04.07 - 23.07.2021

Glaza Expo Design

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl