Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkt dnia
Artyści
NIEPODLEGŁOŚĆ TRÓJKĄTÓW - Grzegorz Skawiński
NIEPODLEGŁOŚĆ TRÓJKĄTÓW - Grzegorz Skawiński

Przedstawiamy Grzegorza Skawińskiego, który razem z Alicją Domańską i Łukaszem Radwanem tworzy wystawę NIEPODLEGŁOŚĆ TRÓJKĄTÓW w Glaza Expo Design

 

Muzyk, kompozytor, piosenkarz, autor tekstów, gitarzysta, producent muzyczny i… malarz. Były członek zespołów Horoskop, Akcenty i Kombi. W latach 1991–2003 lider grup muzycznych Skawalker i O.N.A. Od 2003 stale występujący w zespole Kombii. Od wielu lat zajmuje się również malarstwem.

W przeszłości Grzegorza Skawińskiego pasja do malowania przegrała z muzyką. Teraz odradza się w postaci wielobarwnych, symbolicznych obrazów. To indywidualny świat, w którym Grzegorz Skawiński ma wpływ na wszystko – zarówno na to, co wychodzi zgodnie z planem, jak i na porażki – to twór całkowicie indywidualny - jednego umysłu, jednej wrażliwości, nasiąkniętej doświadczeniami i wpływem innych kultur. Skawiński kieruje się niejednoznacznością barw, zestawieniem ich przeciwnych znaczeń. Siła oddziaływania koloru, wyrazistość i symbole to inspiracja czerpana z sztuki etnicznej, której aura emanuje z twórczości artysty. Obrazy są ekspresją w formie eksperymentalnej techniki na płótnie – wykorzystywanie elementów pozornie już nieprzydatnych tworzy trójwymiarowy efekt, w którego teksturę widz może się zagłębić zarówno wzrokiem jak i zmysłami.

 

wystawa NIEPODLEGŁOŚĆ TRÓJKĄTÓW

04.07 - 23.07.2021

Glaza Expo Design

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl